Xiaomi Airdots Pro Bluetooth Spor Su Geçirmez Kulaklık

Beyaz minimal şık tasarımıyla Xiomi Airdots Pro Spor Kablosuz kulaklık dış tasarımıyla beraber Apple Airpoods kulaklığa rakip olarak gözlemleyebiliyoruz. Xiomi Mi Airdots Pro beyaz sade tasarımıyla ve hafif olması ön plandadır. Fakat beyaz bir ürün kullanacağınızı göz önüne alarak çizilmesi ve muhafaza edilmesi açısından dikkat etmeniz gerekecektir.

IPX 4 sertifikasına sahip olan Xiomi Airdots Pro su ve toza karşı dayanınıklığıyla kullanıcılara artı sağlıyor. Fakat fazla su temasından kaçınmanız gerekiyor. 1 saat şarj etme süresi ve 10 saat müzik dinlemekle birlikte çağrı yanıtlama özelliğine sahip olan Xiomi Airdotsu diğerlerinden ayrı kılan özelliklerden biri aslında. Müzik dinlerken durdurma ve müzik değiştirme gibi fonksiyonları rahatça kullanabiliyoruz.

Xiomi Airdots Pro gürültü engelleme özelliği sayesinde siz çağrıdayken veya müzik dinlerken sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilmenizi ve sesin size daha rahat iletilebilmesini sağlar bu da kablosuz kulaklıklar için önemli bir özelliktir. Dokunmatik çağrı yanıtlama ve çağrıyı sonlandırma işlemi de bulunuyor.

Dinlediğiniz müziği sonlandırmak ve kulaklık pil ömrünü uzun tutabilmek için şarj kutusuna yerleştirmemiz yeterli olacaktır.

Ürünü satın aldığınızda kutuda bulunan ürünleri inceleyelim ;

  • 1 x Xiaomi Mi Airdots Pro Bluetooth Spor Kulaklık
  • 1 x Type-C Şarj Kablosu
  • 3 x Yedek Kulaklık Pedi (Çift)
  • 1 x Şarj Standı
  • Kullanma Kılavuzu

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.