Sony WF-1000XM3 Kablosuz Kulaklık

Sony WF–100XM3 Kablosuz Bluetooth kulaklık siyah ve bakır renklerin uyumundan oluşan tasarımıyla karşınızda. 3 parçadan oluşan kablosuz kulaklıklar ve kulaklıkları şarj etmek için tasarlanan manyetik şarj kutusundan oluşmaktadır.Kulaklık şarj kutusu plastikten üretilmiş kaliteli ve bir görünüşe sahip olmakla birlikte kutu haznesinin içerisinde bulunan mıknatıslar yardımıyla kulaklıkların şarj haznesine yerleşmesi kolaylaşıyor.

Sony Wf-1000XM3 Kablosuz Kulaklık Modern Tasarımı ve HD Aktif Gürültü Engelleme Özelliğiyle Müzik Dinlemenin Keyfini Çıkar !

Sony Wf-1000XM3 kablosuz kulaklık tasarımı ve HD aktif gürültü engelleme işlemcisi olan QN1 ile rakiplerine fark yaratıyor. Sony WF-1000XM3 bu özelliği sayesinde kalabalık ortamlarda insan sesi ve çevredeki dış seslerini daha az duyabildiğinizi kulaklığınızla deneyimleyebileceksiniz. Çift gürültü özelliği bulunduğunuz ortamdaki sesi yakalayıp HD gürültü engelleme işlemcisi olan QN1 devreye girdikten sonra geride kalan rahatsızlık ve gürültü sesinden geriye eser kalmayacak.HD gürültü engelleme özelliği günlük hayatta kalabalık ortamlarda telefonla konuşurken , müzik dinlerken tasarım kulaklık başlıkları tarafından engellenip müziğin doyasıya tadını çıkarmanızı sağlıyor.

Ortam ses kontrolünü sağlayan uygulamayla birlikte basit bir işlemle sesi ne kadar duyduğunuzu ve sesi kontrolünün parmaklarınızda olduğunu görüyorsunuz.Gürültü engelleme özelliğindeki en önemli nokta sesi ne kadar engellediği ve size müziği nasıl ilettiğidir. Çift gürültü engelleme özelliğiyle Sony WF-100XM3 sizi farklı bir dünyaya götürecek.

Quick Attention modu ile kablosuz bluetooth kulaklığınızı çıkarmanıza gerek kalmadan iletişim kurabilir ,sohbet halindeyken müziğin sesi yerine ortamın sesini duyabilmeniz için dokunmaya duyarlı panelinden yararlanacaksınız.

Sony WF-100XM3 Ambient ses kontrolü dış dünyadan ayrılmış ve müziğin ritmine kendinizi bırakacaksınız.

Kulaklığınız kulağınızı saracak şekilde tasarlanmış olup kesintisiz müzik keyfinin doyasıya tadına varacaksınız.Tam şarj olduğunda 24 saate varan sınırsız müzik dinleme gürültü engelleme aktif durumda değilken kulaklığınızın şarj kullanım ömrü daha da artacak ve kulaklığınız 3 kat daha uzun pil ömrü süresiyle kullanabileceksiniz.Acil durumlarda kulaklığınızın şarjı bittiğinde hızlı şarj özelliği ön planda olacaktır .

Teknik Özellikler

Renk seçenekleri : Gümüş ve siyah

Boyutlar : 142 x 119 x 64 mm (Hazne) Ağırlık 8,5 gram x 2 (Kulaklık) 77 gr (Hazne)

Pil Ömrü: Gürültü engelleme ile 6 saat, kapalıyken 8 saat (Kulaklık) Gürültü engelleme ile 24 saat, kapalıyken 32 saat ( Hazne)

Bağlantı:  Bluetooth 5.0

Dokunmatik Kontrol Evet

Dayanıklılık: Su geçirmezlik yok

Uyumluluk: iOS, Android, macOS, Apple TV

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.