Anker Soundcore Life Q10 İncelemesi

Kulaklığın rahatlığını düşünen ve görüntüsünü umursamayanlar için Anker Soundcore Life Q10 sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Kırmızı ve siyahın eşsiz uyumunu bu kulaklıkta hisseceksiniz.Detaylı bir şekilde gelin birlikte inceleyelim.

Anker Soundcore Life Q10 60 saate varan çalma süresi ile müzik tutkunlarının dikkatini çekmeye başlıyor. Plastik mat renkten yapılmış Anker Soundcore’da kırmızı ve siyahın uyumunu şık tasarımıyla hissedebiliyorsunuz. Genelde kulakdışı kulaklıklarda sorun olarak görülen kafayı çerçeveleyen bölüm ise rahat ve kullanışlı süngerle kaplı olarak düşünebiliriz. Süngerle kaplı olmasıyla birlikte hafızalı yastık olarak bir seçeneği de bulunuyor.

Kulaklığınızı taktığınızda başınızda herhangi bir sert baskı hissetmiyorsunuz. Kulaklığın iç tabakaları ise yumuşak yastıklarla kaplı olup kafanıza kulaklığı geçirirken sert bir tabaka yerine o kulaklıktaki yumuşaklığı sizde taktığınızda bunu hissediyorsunuz.Kulaklığın katlanabilir olması,kulaklığı taşıma açısından ve uzun muhafaza etme açısından kullanıcılar açısından oldukça önemli. Kablosuz kulaklık dışında Bluetooth olmayan cihazlarda kullanmak için satın aldığınız kutuda kulaklık kablosu mevcuttur. Dilediğiniz zaman hem bluetooth olarak hemde kablolu olarak ürünü kullanabilmektesiniz.

Anker Soundcore Life Q10 bluetooth bağlantısı olmadığı zaman pil ömrü daha çok uzun zaman kullanılmaktadır. Üründe Aux modu bulunmakla birlikte dahili mikrofon üzerinden gelen çağrılarımızı cevaplayabilme özelliğine sahip.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.